Blog > Komentarze do wpisu
Nowe, niebezpieczne jutro

Wiedźma mało pisze, wychodząc z założenia, że - błogosławieni, którzy nie mając nic do powiedzenia, nie ubierają tego w słowa.

Tym razem jednakowoż, ma Wiedźma wrażenie, że jakkolwiek na temat 11 listopada powiedziano już sporo, to jednak to co najbardziej istotne, gdzieś umyka; gdzieś między zastanawianiem się, kto przebrany za kogo atakował kogo, przebranego za kogo na marszu ONR i MW przebranym za marsz patriotów i czy nie były to aby bojówki antify zbrojne w trotyl i jeden niemiecki kastet.

Jako przedstawicielka lewackich kurew, homoterrorystów i bojówek antify Wiedźma może powiedzieć, że jej tam akurat nie było, ale jak wiadomo, Żyda poznaje się po tym, że kłamie i śmierdzi, więc.

Jest jednak taka sprawa, a właściwie nawet dwie. Sprawa pierwsza, to ogłoszenie Ruchu Narodowego, który zapowiada obalenie systemu, czyli obalenie demokracji. I tu są możliwości dwie, tj. próba obalenia demokracji siłą - i przebieg marszu niepodległości tak jakby wskazuje, że przynajmniej niektórzy patrioci są na takie rozwiązanie nader otwarci, lub też dojście do władzy metodą demokratyczną i obalenie demokracji dopiero później, co jest możliwością o tyle lepszą, że oddaloną w czasie - przynajmniej do następnych wyborów.

Po obaleniu demokracji patrioci zapowiadają wieszanie - co też nie jest szczególnie zaskakujące, dziwnym trafem bowiem totalitaryzmy obalające demokrację zazwyczaj zaczynają budowę nowego, lepszego świata od masowych egzekucji.

Smutną dość - dla Wiedźmy przynajmniej - sprawą jest to, że ci, których polscy patrioci już przedstawiają sobie na miejscu liści, powagi sytuacji tak jakby na razie nie dostrzegają. Może z góry będzie widać lepiej? (Przy tej okazji Wiedźma chciałaby złożyć podanie o załapanie się do pierwszej tury wieszania, ma nadzieję, że jej dotychczasowe zasługi, tj. przynależność do nowej zmilitaryzowanej lewicy i zaproszenie Niemców w zeszłym roku to dość, żeby zawisnąć w pierwszej kolejności, a tym samym spędzić możliwie jak najmniej czasu w Wielkiej Polsce Narodowej.)

W tym kontekście wydaje się Wiedźmie, że sprawom zamieszek, jakkolwiek widowiskowych, poświęca się na łamach mediów czasu trochę za dużo. Gdyż ponieważ, nawet gdyby patrioci doszli na agrykolę grzecznie i spokojnie, trzymając się za rączki i pozdrawiając sypiących im kwiaty pod stopy Warszawiaków, to nadal, like, ogłosiliby swój Ruch Narodowy, który nadal, like, miałby służyć do obalania, a w konsekwencji wieszania.

Ale jest też sprawa druga, która składa się z kilku spraw - chciałoby się powiedzieć: mniejszych, jakkolwiek Wiedźmie wydają się one całkiem spore. To jest - w kolejności przypadkowej:

Podpalenie drzwi czeczeńskiej rodziny w Białymstokul; dodajmy, że było tam pięcioro dzieci

Atak na wrocławski squot; nascie osób pobitych, jedna w stanie ciężkim w szpitalu

Wymalowanie swastyk na samochodzie lubelskiego historyka

Wybite okna w lokalach LGBTQ

Dewastacje cmentarzy w Wieluniu i Ostrołęce

Pobicie plakaciarza w Warszawie; włoscy i hiszpańcy napastnicy krzyczeli "Hitler was good, fuck antifa".

Poza swastykami na samochodzie, które wymalowano w połowie października, wszystkie te rzeczy wydarzyły się w przeciągu jednego tygodnia. Żadnych sprawców, jak nie dziwne, na razie nie wykryto. I to, proszę państwa, znaczy, że mamy problem.

To znaczy, na przykład Wiedźma, ma problem nieco mniejszy, bo jest biała i mieszka na strychu, a nie na squocie i problem będzie miała dopiero, jeśli patrioci skojarzą tęczową smycz z homoterrotyzmem.

A już na przykład koledzy Wiedźmy, którzy lubią siać homoseksualny terror trzymając się za ręce na ulicy, będą mieli problem większy.

Koledzy i koleżanki Wiedźmy zamieszkujący squoty będą mieli problem bardzo duży.

A już koledzy i koleżanki Wiedźmy, których skóra ma nieco inny odcień, będą mieli za chwilę, nie bójmy się tego słowa - przejebane i lepiej niech nie wychodzą z domu; patrioci, jak pokazała zeszłoroczna prowokacja tvn meteo, mają ograniczoną cierpliwość i takiej zniewagi mogą po prostu nie znieść.

Zatem, proszę państwa, mamy problem. Różny w skali, podobny w treści. Dobrze byłoby jednak coś wymyślić, zanim patrioci odzyskają Polscę i jutro zacznie należeć do nich.

wtorek, 13 listopada 2012, mieszkamnastrychu

Polecane wpisy

Komentarze
mt7
2012/11/13 22:45:07
Jest ważna petycja do podpisu:
www.petycje.pl/petycja/9054/petycja_do_premiera_donalda_tuska_prezesa_w_sprawie_wydarzen_11_listopada.html
Wiem, że ta petycja nie zawiera wszystkich naszych bóli w temacie, chcieliśmy z grupą przyjaciół napisać petycję o delegalizację ONR, NOP i MW.
Nie zdążyliśmy i też czujemy niedosyt, ale uważamy, że siłę będzie miał tylko potężny głos.
Swoje postulaty i żale można dopisać w komentarzu przy podpisywaniu petycji.
Dostarczona petycja będzie wyglądała tak, jak ją widać z komentarzami podpisujących.