Blog > Komentarze do wpisu
Wiedźma na barykadzie

Wiedźma nie ma chwilowo czasu na pisanie, właściwie wcale nie ma czasu na pisanie, bo ciągle musi pisać coś innego, jak na przykład tekst o ofiarach polskiej skrajnej prawicy w latach 1989 - 2011, a było tych ofiar tysiące; rannych, ciężko rannych i również zabitych; była na przykład dwunastoletnia dziewczynka, której wrzucono do pokoju butelkę z benzyną, oparzenia 2 i 3 stopnia, 20% ciała, ale ona przeżyła, a ten piętnastoletni chłopiec, który na antyrasistowskim koncercie dostał bagnetem w plecy, on nie przeżył.

Wiedźma bowiem nad herbatkę wiśniową w oknie swojego strychu przedłożyła ostatnio tak zwane działania społeczne i przyłączyła się do Porozumienia 11 listopada; do wczorajszego wieczoru była całkiem szczęśliwą, choć odrobinę zmęczoną Wiedźmą, radośnie patatającą na jednorożcach. Antyfaszyści bowiem są fajnymi ludźmi, z którymi spędzanie czasu jest nader przyjemne oraz stymulujące intelektualnie; z antyfaszystami fajnie się gada i fajnie stoi na blokadach, na które Wiedźma wszystkich serdecznie zaprasza, przypominając jedynie o założeniu ciepłych gaci, bo listopadowe poranki, dni i wieczory bywają nader chłodne.

Wszystkie zainteresowane osoby Wiedźma zaprasza na naszą stronę i naszego fejsa.

Wszystkie osoby, które chciałyby Wiedźmie pod notką pospamować o patriotyzmie, lewackich bojówkach i homoterrorystach i tym podobnych wesołych rzeczach, Wiedźma serdecznie odsyła na zieloną trawkę i równie serdecznie życzy im, żeby na tejże trawce leżało bardzo wiele psich kupek. (Nie żeby Wiedźma popierała sranie pieskami po trawnikach, ale skoro kupki już leżą, to niech się chociaż przydadzą.)

 

poniedziałek, 31 października 2011, mieszkamnastrychu

Polecane wpisy

Komentarze
2011/10/31 15:56:40
...chciałyby Wiedźmie pod notką pospamować o patriotyźmie... Wybacz, pospamuję, w imię Ojczyzny, Boga i Rodziny. Otóż: patriotyzmie. Chyba źe Wiedźma beźźębna to się śpotka źe źroźumieniem.